рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Росія спробує впливати на вибори Генерального секретаря Ради Європи ?

  • Розсилка
  Парламентська асамблея Ради Європи - Росія спробує впливати на вибори Генерального секретаря Ради Європи ?
  Парламентська асамблея Ради Європи
  світлина з відкритих джерел

  У червні 2019 року Парламентська Асамблея Ради Європи буде вибирати Генерального секретаря Ради Європи. Росія намагатиметься впливати на виборчий процес. Її фаворит - представник Греції. Такі думки висловила Ольга Курносова, політична мігрантка, публіцист, під час прес-конференції в прес-центрі «Главком».

  Є Кілька кандидатів на пост Генерального секретаря Ради Європи. Це представники Литви, Греції, Хорватії, Бельгії. Росію влаштовує представниця Греції. «Подивіться як в російського політикуму в голові все переплуталося. Спершу вони ображено заявляли, що не будуть брати участі в ПАРЄ. А зараз коментують, який кандидат буде влаштовувати Росію на посаді Генерального секретаря. Якось розібралися б, чи берете участь в роботі ПАРЄ чи ні. Але тим не менше, російські політики коментують питання виборів, що представниця Греції їх влаштує більше, аніж представник Литви», - говорить Курносова.

  На її переконання, Росія на внутрішню аудиторію буде бряцати заявами про не участь своєї делегації до Парламентської асамблеї Ради Європи. Проте  в кулуарах намагатиметься придумувати різноманітні шляхи, щоб повернутися в ПАРЄ до березня цього року. Адже саме тоді розпочинається виборча кампанія.

  Нагадаємо, що Рада Федерації та Державна Дума прийняли рішення не надсилати своєї делегації до ПАРЄ у 2019 році і не платити внески. Країна, яка не сплачує внески, порушує статут ПАРЄ. Тому в червні Росію можуть виключити з цього статутного органу Ради Європи.

  Переглянути запис прес-конференції


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ