«Карпати» та «Львів» не виявили сильнішого у товариському матчі (відео)

Фото ФК «Карпати»

Команди так і не змогли відкрити рахунок

Заповнюючи паузу у чемпіонаті, львівські «Карпати» провели товариський матч проти ФК «Львів», який виступає у Другій лізі.

Олег Бойчишин зміг задіяти в цьому спарингу усіх своїх гравців, за винятком Мар’яна Шведа, Олексія Гуцуляка й Андрія Ременюка, які вони відправилися до збірних, інформує офіційний сайт «Карпат».

«Карпати» були поділені на два склади, кожен з яких провів на полі по тайму. Винятком став лише Катріель Санчес, який відіграв першу половину матчу та частину другого.

Зважаючи на те, що гра відбувалася на штучному полі, обом командам довелося боротися із несподіваними рикошетами та відскоками, які нерідко впливали на комбінаційні дії.

По перерві на поле вийшли свіжі виконавці, але і їм не вдавалося пробити оборону «містян». Самі ж господарі поля створили дуже непоганий момент наприкінці матчу, але ривок Голодюка та його ж підкат врятував ситуацію.

Загалом же «Карпати» змогли якісно заповнити паузу в чемпіонату.

Уже у наступну суботу, о 14:00, на «левів» чекає поєдинок проти одеського «Чорноморця».