Кубок світу. Чоловіча збірна України - шоста в естафеті, норвежці не залишили шансів іншим командам (відео)

Срібло дісталося біатлоністам із Німеччини, які випередили на подіумі команду Франції

Чоловіча збірна України з біатлону посіла 6-те місце в естафеті 4х7,5 км на другому етапі Кубка світу в австрійському Гохфільцені.

Артему Примі, Сергію Семенову, Володимиру Семакову та Дмитру Підручному із 1 штрафним колом та 12 додатковими патронами не вдалося поборотися за місце на п'єдесталі.

Саме завдяки фінішеру Дмитру Підручному, який на останній стрільбі за рекордний час закрив усі 5 мішеней і на дистанції не поступився росіянам та швейцарцям, українці змогли потрапити на квіткову церемонію. У ній беруть участь 6 кращих команд.

Перемогли норвежці. Срібло дісталося біатлоністам із Німеччини, які випередили на подіумі команду Франції. Загалом на старт вийшли 26 естафетних команд.

Загалом на старт вийшли 26 естафетних команд.

В неділю також відбудеться жіноча естафета 4х6 км, яка завершить програму другого етапу Кубка світу у Гохфільцені. Україну представлятимуть олімпійські чемпіонки Віта Семеренко, Юлія Джима, Валя Семеренко та Олена Підгрушна.