Молодіжна збірна України з хокею програла Словенії в стартовому матчі Чемпіонату світу

Наступний матч українці проведуть у неділю, 10 грудня, з Польщею

Молодіжна збірна України U-20 програла одноліткам з Словенії в стартовому матчі чемпіонату світу в дивізіоні 1В - третьому за рангом у світовій ієрархії.

Стартовий поєдинок української молодіжки на турнірі вийшов невдалим. Словенія контролювала хід поєдинку і в першій половині другого періоду зусиллями лідера атак команди Яна Дрозга вийшла вперед в дві шайби.

В кінці періоду підопічним Андрія Срюбко вдалося скоротити розрив у рахунку завдяки шайбі Дмитра Щербакова в більшості, але на самому початку третього періоду словенці провели третю шайбу і далі довели матч до перемоги. При цьому в кінцівці третього періоду Україна не реалізувала більшість і пару непоганих моментів.

Наступний матч українці проведуть у неділю, 10 грудня, з Польщею. Початку поєдинку - 21:00.

Відзначимо, що в стартовому матчі дня Італія в результативному поєдинку поступилася Польщі - 2:9.