Мюллер пропустить до 6 тижнів через травму стегна

У нинішньому сезоні на рахунку Мюллера 9 матчів в Бундеслізі

Форвард «Баварії» Томас Мюллер пропустить близько півтора місяців через пошкодження стегна, отриманого напередодні.

28-річний футболіст в суботу, 21 жовтня, вийшов на поле на заміну на 46-й хвилині матчу проти «Гамбурга» (1:0) замість Хамеса Родрігеса, однак вже через десять хвилин був змушений попросити заміну, пошкодивши праве стегно.

Подробиці травми Мюллера не розкриваються, проте за інформацією джерела Bild він пропустить найближчі 5-6 тижнів.

Відзначимо, що відігравши всього 10 хвилин в грі проти «Гамбурга», Мюллер встиг відзначитися гольовою передачею на Толіссо, який і провів єдиний гол у матчі.

У нинішньому сезоні на рахунку Мюллера 9 матчів в Бундеслізі, в яких він відзначився 1 голом і 3 гольовими передачами.

Нагадаємо, що «Баварія» отримала рекордний дохід за сезон 2016/17.