Паралімпіада-2016. Збірна України з футболу перемогла Бразилію та вийшла до півфіналу

У третьому турі групового етапу Паралімпійських ігор у Ріо збірна України перемогла команду Бразилії 2:1 і пробилися до півфіналу

Збірна України пробилася до півфіналу футбольного Паралімпійського турніру. Сталося це після того як українці сенсацінйо перемогли команду Бразилії з рахунком 2:1.

Українці вдікрили рахунок у матчі вже на 7-й хвилині після того, як голом відзначився Артем Красильников. Н 24-й хвилині Едгар Караманян подвоїв перевагу українців.

Бразильська збірна змогла скоротити відрив у другому таймі. Відзначився Веслі Мартінc де Соуза.

Ця перемога стала третьою на Іграх. Спочатку українці розгромили команду Ірландії – 6:0, потім перемогли британців – 2:1. І от тепер Бразилію. У півфіналі 14 вересня Україна зіграє з командою Голландії.

Україна – Бразилія 2:1 (грають сім на сім)
Голи: Красильников, 7; Караманян, 24; де Соуза, 47

Україна: Симашко, Трушев, Дутко, Караманян, Доценко, Антонюк, Красильников

Бразилія: Дос Сантос, Алвеш Вієйра, Монтейро Гімараеш, Делгадо да Сілва, Насіменто де Олівейра, Гонсалвеш до Амарал, Да Сілва Гомеш