Прима фінішував 13-м у спринтерській гонці на етапі Кубку світу у Поклюці

• ГЛАВКОМ
    Артем Прима - Прима фінішував 13-м у спринтерській гонці на етапі Кубку світу у Поклюці
    Артем Прима

Переміг Йоганнес Тінгнес Бьо

7 грудня в словенській Поклюці відбулася чоловіча спринтерська гонка в межах першого етапу Кубку світу.

Найкращий результат серед українських біатлоністів показав Артем Прима. Наш спортсмен ідеально відпрацював на вогневих рубежах, однак ще потрібно додати у швидкості. Від топ-10 Приму відділили всього три позиції.

З двома нулями завершив гонку і Сергій Семенов, який також потрапив у залікову зону, фінішувавши 37-м. Як відомо, для Семенова це була друга гонка за два дні, вчора українець потрапив у квіткову церемонію за підсумками індивідуальної гонки.

Свою першу гонку в сезоні провів капітан збірної України Дмитро Підручний, який через хворобу вилетів на тиждень. Дмитро також чисто відпрацював на вогневих рубежах, але дуже багато програв суперникам ходом - 58-місце. Зазначимо, що Прима та Семенов виступлять у гонці-переслідування, яка відбудеться у неділю.

Поки ніяк не може влитися у сезон Віталій Кільчицький, по хибі на кожному з вогневих рубежів і лише 83-й результат.

Перемогу у гонці здобув норвежець Йоганнес Тінгнес Бьо, другим став Антонін Гігона з Франції, а замкнув топ-3 російський біатлоніст Олександр Логінов.