У 2019 році Дніпро прийматиме етап Кубку Європи з триатлону – офіційно

Юлія Єлістратова

Одне з найспортивніших міст України стане господарем етапу континентального Кубка з триатлону

Міжнародна (ITU) та Європейська федерації триатлону (ETU) оприлюднили календар змагань на 2019 рік.

За його даними, 8-9 червня 2019 року у місті Дніпро відбудеться етап Кубка Європи серед спортсменів як категорії Elite, так і серед юніорів, інформує офіційний сайт Федерації триатлону України.

Таким чином великий триатлон завітає до столиці Січеславщини вже вчетверте.

Під цей захід організатори турніру роблять цілий Dnipro Triathlon Fest, у межах якого відбуваються масові міжнародні змагання з триатлону для спортсменів усіх рівнів і вікових груп.

Цього року на етапі Кубка Європи у Дніпрі виступали спортсмени з 26 країн світу, серед них  бразильці та американці.

Нагадується, що переможцями етапу Кубка Європи у Дніпрі стали чех Ян Волар та українка Юлія Єлістратова.

Загалом, збірна України тоді зібрала повний комплект нагород – срібним призером у змаганнях чоловіків став Олексій Сюткін, а статус бронзової призерки виборола Софія Прийма.