Українські дзюдоїсти здобули три нагороди на кадетському Кубку Європи

У Хорватії українці виграли дві срібні медалі й одну бронзову

У перший день кадетського Кубку Європи з дзюдо у Загребі Олег Вередиба здобув срібло, а Владислава Снітко – бронзу.

У категорії до 55 кг Вередиба поступився лише у фіналі білорусу Артему Колосову, інформує офіційний сайт Федерації дзюдо України.

У півфіналі спортсмен із Дніпра здолав співвітчизника – Владислава Казімірова з Ірпіня Київської області. Владиславу не вдалося досягти успіху у сутичці за бронзову медаль.

У вазі до 48 кг у дівчат Владислава Снітко виборола право змагатися за бронзу через втішні поєдинки. Киянка у поєдинку за медаль взяла гору над угоркою Доріною Клейн.

На шляху до фіналу у категорії до 73 кг Артем Бубир виграв шість поєдинків, і тільки у сьомому його зміг здолати румунський спортсмен Адріан Сулка.

Медаль Бубиря виявилася третьою й останньою в активі української делегації.

З інших українців ближче за всіх до призового місця була Анастасія Балабан у категорії до 44 кг. Вона зупинилася за крок до бронзи, програвши француженці Леа Метро.

Нагадаємо, на турнірі Гран-прі з дзюдо у Марокко українські спортсмени здобули чотири медалі.