Українські паралімпійці-лижники на Кубку світу у Фінляндії виграли командний залік

Усього наші спортсмени виграли 30 медалей

Тріумфально, з 30 медалями, напередодні завершили українські паралімпійці Кубок світу з лижних перегонів і біатлону у Вуокатті (Фінляндія).

Українці здобули п’ять золотих, 14 срібних та 11 бронзових нагород, а також перше загальнокомандне місце за кількістю медалей.

Про це повідомляє прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України.

У середу, 19 грудня, Кононова Олександра та Ляшенко Людмила у класі стоячі вибороли дві золоті, срібну та бронзову медалі, у спринті й у класиці (біатлон).

По дві срібні медалі до свого доробку додали Шишкова Оксана (порушення зору), Решетинський Ярослав (порушення зору) та Радь Тарас (сидячі).

У Вовчинського Григорія (клас стоячі) – одна бронзова нагорода у спринті (біатлон).

Найкраще за всі дні змагань від команди України виступила Кононова Олександра, котра виборола три золоті та дві бронзові нагороди.

У загальному заліку, якщо брати якість медалей, українці поступилися лише США (8-2-3) та Норвегії (7-3-0).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українські паралімпійці-лижники здобули вже 20 медалей на етапі Кубку світу у Фінляндії.