Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Йоганнес Бьо виграв чоловічу гонку переслідування на етапі Кубку світу в Обергофі. Фуркад - четвертий

  • Розсилка
  <span>Йоганнес Бьо та Мартен Фуркад</span> - Йоганнес Бьо виграв чоловічу гонку переслідування на етапі Кубку світу в Обергофі. Фуркад - четвертий
  Йоганнес Бьо та Мартен Фуркад

  Підручний фінішував 21-м

  У суботу, 12 січня, в німецькому Обергофі відбулася чоловіча гонка переслідування в межах четвертого етапу Кубку світу з біатлону. Свою чергову перемогу у цьому сезоні здобув лідер загального заліку норвежець Йоганнес Бьо. За результатами спринту Бьо розпочав гонку з другої позиції, однак швидко нівелював відставання від росіянина Логінова і захопив лідерство вже після першого вогневого рубежу.

  Конкуренцію Йоганнесу склав його одвічний суперник Мартен Фуркад, який після третього вогневого рубежу випередив Логінова і на підході на останню стійку навіть був першим, однак двічі схибив. У свою чергу Бьо не закрив всього одну мішень, а з його швидкістю цього вистачило, щоб знову вибитися в одноосібні лідери гонки. У підсумку більше конкуренцію норвежцю ніхто скласти не зумів, а головна боротьба точилася вже за друге і третє місце.

  У підсумку срібло на фініші вирвав німець Пайффер, який всього на 0,8 сек випередив італійця Лукаса Гофера. Фуркад у свою чергу фінішував четвертим, закрив топ-5 Логінов, який попри чистий останній вогневий рубіж так і не зумів випередити титулованого француза.

  Щодо результатів українських біатлоністів, то більш-менш порадував Дмитро Підручний, який фінішував 21-м. Дмитро зміг покращити свій результат спринту на чотири сходинки. Сергій Семенов через невдалу стрільбу не потрапив навіть у топ-40, а Артем Прима взагалі не фінішував.

  Кубок світу з біатлону

  Етап в Обергофі, Німеччина

  Гонка переслідування (чоловіки)

  1. Йоганнес Тінгнес Бьо (Норвегія) (0 + 1 + 1 + 1) 34:29,8
  2. Арнд Пайффер (Німеччина) (1 + 0 + 0 + 0) +15,1
  3. Лукас Гофер (Італія) (0 + 0 + 0 + 0) +15,8
  4. Мартер Фуркад (Франція) (0 + 1 + 0 + 2) +32,6
  5. Олександр Логінов (Росія) (1 + 1 + 2 + 0) +42,4
  6. Сімон Дестьйо (Франція) (0 + 1 + 0 + 0) +51,8
  ...
  21. Дмитро Підручний (Україна) (0 + 0 + 1 + 1) +2:41,1
  43. Сергій Семенов (Україна) (1 + 0 + 0 + 2) +4:02,3
  DNF Артем Прима (Україна) (0 + 1 + 2 + 2)


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ