«Динамо» - «Янг Бойз»: футбольний вечір зі смаком крові у Києві (фоторепортаж)

• Станіслав Груздєв
    Домагою Віді у цьому протистоянні розбили голову - «Динамо» - «Янг Бойз»: футбольний вечір зі смаком крові у Києві (фоторепортаж)
    Домагою Віді у цьому протистоянні розбили голову

Не обійшлося у цьому поєдинку без травм

У четвер, 19 жовтня, у домашньому матчі Ліги Європи київське «Динамо» не змогло обіграти «Янг Бойз» (2:2).

Вже за традицією «біло-сині» поступилися у першому таймі – цього разу з рахунком 1:2.

На початку другого Микола Морозюк чудовим ударом зі штрафного зрівняв рахунок, але вирвати перемогу «Динамо» не вдалося.

А реальний шанс на три очки у підопічних Олександра Хацкевича, який у цей день святкував день народження, був. Останні десять хвилин вони грали у більшості.

Однак швейцарцям вдалося вистояти нічию.

Не обійшлося у цьому поєдинку і без травм. Зокрема, Домагою Віді розбили голову, а Сергій Сидорчук не зміг самостійно залишити межі поля.

Тепер Віда не зіграє проти «Шахтаря», а Сидорчук - під питанням.

Нагадаємо, у цей же день «Зоря» у Львові здобула другу поспіль перемогу у Лізі Європи, обігравши німецький клуб.