Як «Динамо» в Іспанії готується до другої частини сезону. Фотогалерея

  «Динамо» провело перше тренування в Іспанії
  До групи гравців, які вирушили безпосередньо з Києва, уже на місці приєдналися троє легіонерів – Томаш Кендзьора, Йосип Піварич та новачок «біло-синіх» Беньямін Вербич, для якого це тренування стало дебютним у футболці київського «Динамо». На тренування «біло-синіх» також завітав і менеджер по країнах
  • 15 Сiчня, 15:07
  • Розсилка
  Тренування «Динамо» в Іспанії
  Тренування «Динамо» в Іспанії

  «Динамо» провело перше тренування в Іспанії

  До групи гравців, які вирушили безпосередньо з Києва, уже на місці приєдналися троє легіонерів – Томаш Кендзьора, Йосип Піварич та новачок «біло-синіх» Беньямін Вербич, для якого це тренування стало дебютним у футболці київського «Динамо».

  На тренування «біло-синіх» також завітав і менеджер по країнах Балканського регіону, Східної та Центральної Європи Огнєн Вукоєвич.

  Вечірнє тренування, яке тривало близько години, мало втягуючий характер, проте виявилось досить насиченим. Розпочалося воно з пробіжки та роботи з тренером з фізичної підготовки Віталієм Кулибою, після чого гравців було поділено на 4 групи для занять у квадратах, а голкіпери провели тренування під керівництвом Михайла Михайлова.

  На завершення тренування паралельно відбувалися дві двосторонки. Найбільший інтерес викликала гра за участі тренерів, де у зеленій маніжці у захисті грав Олег Лужний, а за червоних свої навики в нападі демонстрував Максим Шацьких.

  Джерело: fcdynamo.kiev.ua

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ