Шахов допоміг своєму клубу розгромити «Панатінаїкос» у матчі чемпіонату Греції (відео)

Українець відзначився голом

У 29-му турі грецької Суперліги команда українського півзахисника впевнено обіграла «Панатінаїкос».

Євген Шахов вийшов на заміну на 82-й хвилині, а вже за дві хвилини після першого ж дотику до м’яча відзначився голом.

У підсумку цей гол став останнім у матчі, а ПАОК переміг із рахунком 3:0, інформує офіційний сайт Федерації футболу України.

Здобувши три очки, команда із Салонік продовжує посідати другу сходинку у турнірній таблиці. В активі «двоголових орлів» 61 пункт.

У цьому сезоні Шахов провів за ПАОК 30 матчів, у яких забив вісім голів і віддав три результативні передачі.