рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Вінниці відбудеться фестиваль «Барвінкове кружало»

  • Розсилка
  У Вінниці відбудеться фестиваль «Барвінкове кружало»

  1-6 травня у Вінниці проходитиме XIII Міжнародний дитячий фестиваль народної хореографії «Барвінкове кружало».

  У фестивалі братимуть участь кращі дитячі танцювальні колективи з Вінниці та Вінницької області, різних міст України, а також – з Америки, Польщі, Молдови, Литви та Туреччини. Загалом більше тисячі дітей та 20 колективів. Вхід на всі концерти у рамках фестивалю безкоштовний.
  Цього року Міжнародний дитячий фестиваль «Барвінкове кружало» проходитиме у Вінниці вже в тринадцятий рік поспіль. За цей час у ньому взяло участь понад 15 тисяч дітей з більш ніж 20 країн світу та різних регіонів України. 
  «Уже традиційно в травні у Вінниці проходитиме фестиваль «Барвінкове кружало». Цей фестиваль був у нас започаткований у 2004 році, у 2007 році за ініціативи Володимир Гройсмана він став щорічним. Зараз фестиваль проводиться під патронатом Вінницького міського голови Сергія Моргунова. Це велике яскраве дійство, на яке приїздять до Вінниці колективи з усієї України та з-за кордону», - сказала заступник міського голови Галина Якубович. 
  Цього року до Вінниці на XIII Міжнародний дитячий фестиваль приїдуть учасники з американського міста Морган Хіл, штат Каліфорнія, Литви, Молдови, Польщі, Туреччини, Дніпра, Хмельницького та Вінницької області. 


  «Такі заходи як фестиваль народної хореографії «Барвінкове кружало» надзвичайно потрібні у наш складний час. Фестиваль сприяє розширенню та зміцненню творчих та дружніх зв’язків, дає можливість обмінюватися досвідом», - зазначив організатор фестивалю, народний артист України Петро Бойко.
  У цьому році церемонія відкриття фестивалю розпочнеться 2 травня об 11:00 годині у приміщенні театру імені Садовського. 3 травня об 11:00 годині у театрі розпочнеться концерт народного ансамблю танцю «Барвінок». Наступного дня, 4 травня, об 11-ій годині у Вінницькому державному педагогічному університеті розпочнеться концерт «Дружби» всіх учасників фестивалю. А церемонія закриття фестивалю відбудеться 5 травня о 17-ій годині у театрі імені Садовського. Організатори запрошують усіх бажаючих відвідати фестиваль. Вхід на виступи колективів безкоштовний.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ