рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Вінничанка незвичним способом рекламує власну крамницю (фото)

  • Розсилка
  Вінничанка незвичним способом рекламує власну крамницю (фото)

  Жінка встановила манекени на кшталт фігур атлантів

  У старовинних будівлях фігури атлантів підпирають балкони. У Вінниці нещодавно цю «місію» доручили манекену жінки, одягненому у туніку. Точніше верхній частині манекену. Нижня частина розташована окремо.

  Незвичне використання манекену власниця магазину «Тканини», що розташований на вул. Архітектора Артинова, називає «рекламним трюком».

  «От ви звернули увагу, й інші звертають. Так запам’ятовують крамницю, заходять подивитися… А щодо «розчленування» жіночого манекену, то я не вбачаю в цьому чогось страшного», - пояснила вінничанка.  Якщо уважно придивитися до верхньої частини манекену, то можна побачити, що навіть його голова «трепанована». «Потилицю» обрізали, щоб «інсталяція» краще вписалася в екстер’єр – під балкон квартири на другому поверсі.

  Останнім часом Вінницю по дотичній «торкнулися» різні заходи по гендерній рівності. Їх організатори переважно впевнені, що жінок у суспільстві принижують. У випадку з «рекламою» магазину теж можна відшукати певний сексизм або приниження. Втім авторкою його є саме жінка.   

  Джерело: naparise.com


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ