рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Amazon перенесе свій день супер-розпродажів Prime Day — ЗМІ

  • Розсилка
  Amazon перенесе свій день супер-розпродажів Prime Day - Amazon перенесе свій день супер-розпродажів Prime Day — ЗМІ
  Amazon перенесе свій день супер-розпродажів Prime Day

  Amazon планує провести щорічну розпродаж Prime Day восени

  Найбільший в світі інтернет-рітейлер Amazon.com Inc. (SPB: AMZN) запланував щорічну розпродаж Prime Day на осінь і дозволив необмежені поставки на склади товарів, які не є предметами першої необхідності.

  Про це пише The Wall Street Journal з посиланням на джерела.

  Другий крок дозволить компанії підготувати грунт для поставок більш широкого спектру товарів. Це говорить про те, що рітейлер готовий до більш швидкої обробки замовлень на складах і нарощування запасів, пише видання.

  Тим не менш, компанія може не зуміти досягти темпів поставок, які були раніше. Amazon.com намагається нормалізувати операції на тлі безпрецедентного попиту у зв'язку з пандемією коронавірусу.

  За словами джерел, компанія вирішила провести щорічний розпродаж у вересні. Зазвичай він проходив в липні, проте в зв'язку з навантаженням на склади через збільшення попиту Amazon була змушена перенести захід на більш пізній термін.

  Рітейлер зіткнувся з жорсткою конкуренцією в період пандемії. Компанія збільшила виручку на 26% в першому кварталі 2020 року на тлі різкої активізації онлайн-торгівлі, проте її квартальний прибуток скоротився через підвищення видатків на оплату праці, а також витрат, пов'язаних з тестуванням співробітників на коронавірус.

  Amazon попередила, що в другому кварталі буде змушена витратити близько $4 млрд на захист співробітників від коронавірусу і підтримку власних сервісів, в зв'язку з чим може зафіксувати операційний збиток.

  Акції Amazon в ході торгів у четвер дешевшають на 1,5%.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ