Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Папа Римський вперше приїхав до Північної Македонії

  • Розсилка
  Папа також планує зустрітися з релігійними лідерами на меморіалі, присвяченому Матері Терезі, яка народилася у 1910 році в Скоп’є - Папа Римський вперше приїхав до Північної Македонії
  Папа також планує зустрітися з релігійними лідерами на меморіалі, присвяченому Матері Терезі, яка народилася у 1910 році в Скоп’є

  Папа Римський проведе службу на головній площі столиці Північної Македонії Скоп'є

  Папа Римський Франциск вперше приїхав до Північної Македонії. Про це повідомляє Радіо Свобода.  Франциск проведе день у столиці Скоп’є, де він має зустрітися із президентом та прем’єром перед проведенням служби на головній площі міста.

  Папа також планує зустрітися з релігійними лідерами на меморіалі, присвяченому Матері Терезі, яка народилася у 1910 році в Скоп’є. Згодом вона відправилася до міста Калькутта в Індії, де допомагала бідним та хворим. Франциск канонізував її у 2016 році.

  Папа Римський відвідує Північну Македонію в межах триденного візиту до балканських країн. Державний секретар МЗС Північної Македонії Віктор Дімовські заявив, що приїзд Франциска відбувається в ключовий момент для історії країни, яка перебуває на шляху до членства в НАТО та Європейському союзі.

  Населення Північної Македонії складають здебільшого православні християни. Водночас тут мешкає велика кількість етнічних албанських мусульман, які складають близько чверті всього 2,5-мільйонного населення країни, та близько 15 тисяч католиків.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ