У Росії продають настільну гру для дітей «Наші в Солсбері»

У Росії продають настільну гру для дітей «Наші в Солсбері»
Російська настільна гра для дітей «Наші в Солсбері»

Маршрут героїв по ігровому полю Європи збігається з пересуваннями співробітників ГРУ, обвинувачених в отруєнні Скрипалів

У Росії у продажу з'явилася настільна гра для дітей «Наші в Солсбері».

Оголошення про продаж опубліковано на сайті «Гала-Центр» і «Маркет-Асортимент», пише The Insider.

Судячи із зображення на обкладинці, маршрут героїв по ігровому полю Європи збігається з пересуваннями співробітників ГРУ, обвинувачених в отруєнні Скрипалів.

8_08

Нагадаємо, 21 січня міністри закордонних справ країн ЄС ухвалили рішення про запровадження санкцій проти керівника ГРУ РФ та його заступника, а також проти двох офіцерів розвідки через отруєння Скрипалів.

У вересні 2018 року прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей заявила, що в отруєнні колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки Юлії звинувачують двох співробітників російської військової розвідки - Олександра Петрова і Руслана Боширова.

Міністр внутрішніх справ Великобританії заявив, що агенти ГРУ Росії, яких Британія підозрює в отруєнні Скрипалів, будуть заарештовані і притягнуті до кримінальної відповідальності Британією або її союзниками, якщо виїдуть за межі Росії.

Боширов і Петров дали інтерв’ю пропагандистському ресурсу Russia Today, де заявили, що їздили в Солсбері як туристи.

Пізніше з розслідування видання The Insider і дослідницької групи Bellingcat стало відомо, що Руслана Боширова насправді звуть Анатолій Чепіга, він є полковником ГРУ і має звання «Героя Росії».

Також журналісти видання The Insider і незалежні розслідувачі Bellingcat дізналися реальне ім'я і справжню біографію другого обвинуваченого в отруєнні Скрипаля, який ховався під ім'ям Олександр Петров.

Як відомо, отруєння Скрипаля та його дочки сталося у березні 2018 року.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: