рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  МЗС звернулося до українців, які перебувають у Гонконгу

  • Розсилка
  Поліція розігнала протестувальників у Гонконгу з допомогою сльозоточивого газу, 11 серпня - МЗС звернулося до українців, які перебувають у Гонконгу
  Поліція розігнала протестувальників у Гонконгу з допомогою сльозоточивого газу, 11 серпня
  Фото: Reuters

  Пасажирам рекомендується перевірити статус авіарейсів на сайті Міжнародного аеропорту Гонконгу

  Департамент консульської служби МЗС України дав рекомендації громадянам України у зв’язку з акціями масового протесту на території Гонконгу.

  «У зв’язку із загостренням безпекової ситуації у Спеціальному адміністративному районі Сянган (Гонконг), КНР, через масові акції протесту, що призвело до скасування рейсів у Міжнародному аеропорту, Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам України зважати на надзвичайні обставини, що склалися, обмежити пересування територією Гонконгу, уникати місць масового скупчення людей, не брати участі у зібраннях, демонстраціях, неухильно дотримуватися заходів безпеки та правил перебування іноземців у цьому Спеціальному адміністративному районі, а також відстежувати повідомлення українських та міжнародних ЗМІ, місцевих органів влади про розвиток ситуації», говориться на сторінці Департаменту у Facebook.

  Пасажирам рекомендується перевірити статус авіарейсів на сайті Міжнародного аеропорту Гонконгу.

  У випадку потрапляння в надзвичайну ситуацію, виникнення загрози життю і здоров’ю, а також у разі виникнення обставин, що вимагають негайного консульського реагування, громадянам України рекомендують невідкладно звертатися до Посольства України в Китайській Народній Республіці за телефоном «гарячої лінії»: +86-137-0123-0647, консульський відділ: +86-10- 65326783, адреса електронної пошти: [email protected], або на цілодобову «гарячу лінію» МЗС України: +38 044 238 16 57, електронна пошта: [email protected]

  Задля оперативності в комунікації Департамент пропонує скористатися розробленим Міністерством закордонних справ додатком «ДРУГ» - Добровільна реєстрація українських громадян при подорожах за кордон http://friend.mfa.gov.ua.

  «ДРУГ» є ефективним інструментом попередження, а в разі кризової ситуації – розшуку та надання сприяння громадянам України у надзвичайній ситуації за кордоном. У разі виникнення надзвичайної події в країні, до якої ви зареєструвалися, система надішле актуальну інформацію у формі текстового повідомлення на ваш номер телефону або повідомлення на електронну адресу. Крім того, посольство чи консульство України матимуть можливість встановити зв’язок з вами або з особою, яку ви зазначили в анкеті», - говориться у повідомленні.

  Нагадаємо, Міжнародний аеропорт Гонконгу скасував всі вильоти через акції протесту, які тривають вже четвертий день у головному терміналі летовища. Через це тисячі пасажирів не можуть вибратися з країни.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ