Про замахи на Януковича

  Як і кожна мерзенна істота, яка вважає себе вінцем творіння, Янукович страшенно боявся усіляких замахів
  Взагалі, років десять тому у вищих щаблях української влади було дуже популярно, наприклад, боятися отруєння. Причому розмови і страхи почались набагато раніше, ніж події навколо отруєння Ющенка. У Януковича була ціла система доставки продуктів. Причому доставка включала не лише поставки від виробника споживачу, а й процес піднесення до рота.
  • Богдан Яременко

   Голова правління «Майдан Закордонних Справ»

  • 30 Листопада, 2016, 07:02
  • Розсилка

  Як і кожна мерзенна істота, яка вважає себе вінцем творіння, Янукович страшенно боявся усіляких замахів

  Взагалі, років десять тому у вищих щаблях української влади було дуже популярно, наприклад, боятися отруєння. Причому розмови і страхи почались набагато раніше, ніж події навколо отруєння Ющенка.

  У Януковича була ціла система доставки продуктів. Причому доставка включала не лише поставки від виробника споживачу, а й процес піднесення до рота. Навколо Януковича завжди працювали лише довірені кухарі та офіціанти, яких із собою брали навіть у закордонні турне. Для не надто посвячених (як я) це пояснювали приблизно так: уяви, що кандидат у президенти (2004 рік) вип'є десь у передвиборному турне води з немитої склянки і підхопить банальну дизентерію!

  Очевидно, вже на останньому етапі владарювання система переросла у те, що ми бачили із сюжетів у «Межигір'ї» – аж до хімічних лабораторій для перевірки продуктів.  «Замахи» на Януковича теж були неодмінним елементом бандитського форсу. Про «важкий тупий» предмет знають усі.

  За кілька тижнів до цього ще один «замах» стався під час відвідання Іраку. Екстриму самої поїздки в зону бойових дій Януковичу і начальнику його охорони, очевидно, виявилося замало. Тому під час перельоту з Багдада в Ель-Кут, коли вертоліт в якийсь момент трусануло, Янукович і начальник його охорони змовницьки переглянулись і понеслась версія про обстріл. Уже на землі я спробував з'ясувати у начальника охорони «шо за дєла?», бо у вертольоті летів і я, але ніяких пострілів чи розривів гранат не чув. Мені швидко пояснили, що я нічого не знаю і що так сказали американці. Далі я не розпитував, бо єдиним, хто міг у тому вертольоті поговорити з американцями, був я. Насправді кілька неприємних моментів польоту були пов'язані з тим, що вертольоти в Іраку летять на великій швидкості на дуже малій висоті (щоб зменшити загрозу обстрілів переносними протиповітряними комплексами або гранатометами – зменшити час на прицілювання), а тому по ходу змушені «перестрибувати» деякі перешкоди, як то лінії електропередач, що створює дискомфорт для шлунка, але аж ніяк не загрозу життю. Оце і увесь замах з обстрілом.

  Тому з великим скепсисом і іронією слухаю розповіді про те, що на Януковича полювали з крупнокаліберними кулеметами.

  А ось удавка за ним плаче.

  Джерело: блог Богдана Яременка

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди співпадають з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Дмитро Тимчук
  Дмитро Тимчук

  Народний депутат України (Народний фронт)

  Костянтин Машовець
  Костянтин Машовець

  Координатор групи «Информационное сопротивление»

  Денис Казанський
  Денис Казанський

  Журналіст

  Сергій Грабовський
  Сергій Грабовський

  Політичний аналітик

  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ