Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Чому я змінив Адміністрацію президента на інвестиційну раду

  • Борис Ложкін

   Колишній глава Адміністрації Президента України

  • Розсилка
  Чому я змінив Адміністрацію президента на інвестиційну раду

  Я йду з державної служби, але залишаюся в команді президента. Вірю в Україну, в її унікальне місце у світі, в її потенціал

  812 днів. Стільки я працював головою Адміністрації президента України. Я вдячний Петру Порошенку за те, що в червні 2014-го він несподівано запропонував очолити його адміністрацію, надавши довіру і поставивши перед неймовірним викликом. Вдячний величезній кількості людей, з якими познайомився за ці два з гаком роки і для яких патріотизм і віра в Україну – не просто слова. Вдячний моїй команді в АП, яка працювала в шаленому ритмі майже цілодобово.

  За цей час ми зробили більше, ніж може здатися на перший погляд. І це заслуга всієї української влади – президента, прем'єрів, Кабінетiв міністрів, Верховної Ради, які зуміли консолідуватися і навчитися діяти спільно.  У важких умовах зовнішньої агресії нам вдалося не допустити розпаду країни, пройти політичну кризу, зберегти єдність влади і повернути економіці позитивну динаміку.

  Але нинішніх майже півтора відсотка зростання економіки, звичайно, недостатньо. Для того, щоб люди відчули зміни, потрібне щорічне зростання як мінімум у 6% протягом 10 і більше років. Мотором українського економічного дива можуть стати тільки великі приватні інвестиції. Інвестори прийдуть в Україну, якщо створити тут для них максимально сприятливі умови. Україна повинна стати найпростішою для ведення бізнесу юрисдикцією Центральної та Східної Європи. На цьому я хочу зосередитися як секретар Національної інвестиційної ради. Для мене це – черговий амбітний challenge.

  Я йду з державної служби, але залишаюся в команді президента. Вірю в Україну, в її унікальне місце у світі, в її потенціал. Четверта республіка буде процвітаючою, успішною, європейською країною.

  Джерело: блог Бориса Ложкіна

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Дмитро Орєшкін
  Дмитро Орєшкін

  Російський політолог

  Мустафа Найєм
  Мустафа Найєм

  Народний депутат

  Микола Сунгуровський
  Микола Сунгуровський

  Директор військових програм Центру Разумкова

  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  Сергій Фурса
  Сергій Фурса

  Спеціаліст відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ