Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Томос: дали - не дали?

  • Юрій Михальчишин
  • Розсилка
  Томос: дали - не дали?

  Останніх 5 років українське суспільство живе в очікуванні того, що якийсь «чарівник в блакитному вертольоті» постійно має нам щось «дати»

  – Дали ?
  – Дали !
  – Точно дали ?
  –Ну, не дали, але точно скоро дадуть !

  Значно ширшим компонентом гібридної агресії, аніж війна інформаційна, є війна консцієнтальна – її об’єктом є свідомість. А результатом – руйнування комунікативних навичок, невміння організувати свій час, цілі, часта зміна малореалістичних планів, зниження всіх механізмів саморегулювання (прогнозування, контроль, оцінка результатів, моделювання подій).  Останніх 5 років українське суспільство живе в постійному очікуванні того, що якийсь «чарівник в блакитному вертольоті» постійно має нам щось «дати».

  • Безвіз.
  • Кредит МВФ.
  • «Джавеліни».
  • Томос.

  Потім хитромудрі залаштункові ляльководи, які це все задумують, та найняті за гроші дешеві й дорогі медіа блазні, що це реалізовують, патякають щось про «патерналізм» українців. А спробуйте уявити собі китайців, що чекають на томос, американців, що чекають на кредит МВФ, німців, що чекають на «Джавеліни» та французів, що чекають на безвіз. Нереально ? Отож. Але вони такі самі люди, як і ми. І всього досягнули важкою працею та здобуванням нових знань, мотивовані ідеєю дати собі раду в світі, щоб захистити своє буття та майбуття. Це і є націоналізм.

  А ще є здоровий глузд та критичне мислення. 
  Які нагадають нам, що скоро при таких цінах на пальне та організації транспорту навіть у Брюховичі доїхати то вже буде проблемою, що українські заробітчани щороку присилають додому вдесятеро більше, аніж з панського плеча обіцяє МВФ, що є вітчизняні протитанкові ракети «Стугна», і що Київ мав цей самий томос ледве не тисячу років тому.

  Варто про це тільки згадати.

  Джерело: блог Юрія Михальчишина

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Ігор Ейдман
  Ігор Ейдман

  Соціолог

  Єпископ Євстратій (Зоря)
  Єпископ Євстратій (Зоря)

  Секретар Священного Синоду УПЦ КП

  Ігор Луценко
  Ігор Луценко

  Народний депутат, «Батьківщина»

  Дмитро Тимчук
  Дмитро Тимчук

  Народний депутат України (Народний фронт)

  Костянтин Боровой
  Костянтин Боровой

  Російський політик

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ