Погані новини для Януковича, або Хто виграє вибори в 2015 році

  Те, що Партія регіонів переконливо виграла ці парламентські вибори, - доконаний факт.
  Те, що Партія регіонів переконливо виграла ці парламентські вибори, - доконаний факт. «Регіони» сформують парламентську більшість, бо мають для цього усі підстави. Вони виграють близько половини округів по мажоритарці і цього вже майже достатньо. Крім того, в партії влади буде ще й резерв самовисуванців. Деякі з них вже мають біло-синій партійний
  • Микола Підвезяний

   Головний редактор «Главкома»

  • 30 Жовтня, 2012, 17:01
  • Розсилка

  Те, що Партія регіонів переконливо виграла ці парламентські вибори, - доконаний факт.

  Те, що Партія регіонів переконливо виграла ці парламентські вибори, - доконаний факт. «Регіони» сформують парламентську більшість, бо мають для цього усі підстави. Вони виграють близько половини округів по мажоритарці і цього вже майже достатньо. Крім того, в партії влади буде ще й резерв самовисуванців. Деякі з них вже мають біло-синій партійний квиток, а деякі не будуть пручатись, коли їх про щось гарно попросять.

  На крайній випадок у влади завжди під рукою недоторканий запас комуністів. Вибори скінчились і бажання Петра Симоненка «вернуть страну народу», очевидно, теж.

  В таких умовах опозиція залишиться опозицією. Та трагедії в цьому ніякої немає. Головне те, що ця опозиція є. І вона довела це.

  Перевага на виборах за партійними списками – головна перемога противників влади. Добра половина українців вже сьогодні хоче змін. А це вже дуже погана новина для Януковича. «Батьківщина», «Удар» та «Свобода» могли б сьогодні реально сформувати більшість, якби виборча система залишалась пропорційною. Та влада заздалегідь прорахувала це. Вона врятувала ситуацію, повернувши мажоритарну.

  Але що буде в 2015 році?

  Врятувати Януковича можуть лише зміни до Конституції і вибори президента в парламенті. Чи здатні регіонали провернути ще й таке? І чи дозволять їм це зробити три опозиційні сили, що зайшли в новий парламент. Запах президентських виборів навряд чи дозволить їм дочасно «стушкуватись».

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди співпадають з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Роман Бочкала
  Роман Бочкала

  Журналіст

  Дмитро Тимчук
  Дмитро Тимчук

  Народний депутат України (Народний фронт)

  Костянтин Машовець
  Костянтин Машовець

  Координатор групи «Информационное сопротивление»

  Денис Казанський
  Денис Казанський

  Журналіст

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ