Віктор Андрусів радник Міністра внутрішніх справ України

Новий жест «доброї волі»

Українська артилерія починає тіснити окупантів
фото: ЗСУ

Ситуація на правому березі поступово стає критичною

На горизонті замаячив новий жест «доброї волі». На цей раз на правому березі Херсонської області. Наразі поки перспектива не така швидка, але думаю у вересні стане неминучою.

Отже, очікуваний масований контрнаступ росіян на Кривий Ріг і Запоріжжя – не відбувся. Більше того, вони почали розосереджувати свої війська і укріпляти напрям Бердянська і Мелітополя. Здається навіть тупим і корумпованим генералам Путіна стало зрозуміло, що подібна авантюра закінчиться катастрофою. Відправити «армаду» з ризиком втратити тилову логістику – це закінчилося б ще гірше ніж під Києвом.

Водночас, ситуація на правому березі поступово стає критичною. Очевидно, що ремонти мостів після наших ударів і понтони не рятують логістику правобережного угрупування. І хоча окупанти зараз перекинули серйозне підсилення, під українськими ударами їм не вдасться забезпечувати достатній боєкомплект і перекидання техніки. Відступ з правого берега є неминучим в таких умовах.

Так, окупанти швидко готують купу резервів, але ці резерви в першу чергу потрібні на Донбасі, де продовжується їхня наступальна операція, а також для стримування наших ударів в бік Ізюма.

На секунду увявив собі, як ця кончена 64 осмбр, яка була в Бучі, пакується і знову кудись їде. За шість місяців вони вже були в Бучі, під Ізюмом, зараз поруч з Бериславом і от знову. Бригада бомжів і бродяг.

Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома». Відповідальність за матеріали в розділі «Думки вголос» несуть автори текстів

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: