Кремль наказав нищити будь-які докази злочинів своєї армії в Україні – розвідка

Кремль наказав нищити будь-які докази злочинів своєї армії в Україні – розвідка
Воєнною розвідкою України неодноразово фіксувалися факти використання мобільних крематоріїв на території Чернігівської області
фото: пресслужба розвідки

У Маріуполі зафіксовано перебування 13 мобільних крематоріїв для здійснення зачистки вулиць від тіл загиблих цивільних

Після широкого міжнародного розголосу геноциду українського народу в Бучі Київської області, російські війська почали використовувати в Україні мобільні крематорії. Про це повідомляє у Головне управління розвідки Міноборони.

Зокрема у Маріуполі зафіксовано перебування 13 мобільних крематоріїв для здійснення зачистки вулиць від тіл загиблих цивільних мешканців. Всіх потенційних свідків звірств окупанти намагаються ідентифікувати через фільтраційні табори та знищити.

Воєнною розвідкою України неодноразово фіксувалися факти використання мобільних крематоріїв на території Чернігівської області. Роботу мобільного крематорію противника зафіксовано у м. Новоайдар Луганської області.

Також, ЗС РФ використовують мобільні крематорії для знищення тіл російських військовослужбовців, з метою приховування реальної кількості своїх солдатів, які загинули в ході російської агресії проти України та відмови у виплатах сім’ям загиблих росіян.

«Дії російської армії підпадають під визначення «геноцид» відповідно до Конвенції про запобігання злочину геноциду та покарання за нього та статті 6 Римського статуту міжнародного кримінального суду. Російське керівництво й надалі намагатиметься приховувати факти військових злочинів в Україні», – йдеться у повідомленні ГУР.

Нагадаємо, загарбники планують провести парад у Маріуполі 9 травня у разі успіху «спеціальної операції».

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: