рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Гройсман записав прощальне відео і побажав наступнику успіху

  • Розсилка
  <p>Гройсман заявив, що його служіння Україні &laquo;не закінчується сьогодні&raquo;</p> - Гройсман записав прощальне відео і побажав наступнику успіху

  Гройсман заявив, що його служіння Україні «не закінчується сьогодні»

  «З чистою совістю можу сказати, що новий уряд прийматиме країну, яка і стабільна, і розвивається», - заявив керівник Кабміну

  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман 28 серпня оголосив, що покидає пост голови уряду.

  Відповідне відео опубліковане на сторінці Гройсмана у Facebook.

  «З чистою совістю можу сказати, що новий уряд прийматиме країну, яка і стабільна, і розвивається», - повідомив Гройсман.

  Політик заявив, що його служіння Україні «не закінчується сьогодні». «Я продовжуватиму дбати про успіх нашої великої держави і братиму на себе ту роль, яка буде потрібна, щоб допомогти Україні реалізувати повною мірою свій потенціал», - зазначив Гройсман.

  Він додав, що децентралізація і надалі лишатиметься однією з найголовніших справ його професійного життя.

  «Саме ця реформа вже дала можливість змінити життя в багатьох громадах країни. Але в майбутньому важливо не зупинятись, не забувати про людей, які живуть у своїх селищах і містах. Які хочуть мати достатні повноваження і фінансові ресурси. Ми маємо і в подальшому це забезпечувати», - зауважив Гройсман.

  Теперішній глава уряду побажав своєму наступнику «сили, терпіння, удачі, і головне – успіху». «Бо саме від успіху його роботи і роботи нового уряду залежатиме багато в чому успіх України та нормальне життя кожного українця», - підкреслив Гройсман.

  До слова, Гройсман був призначений прем'єр-міністром України 14 квітня 2016 року.

  Нагадаємо, 29 серпня відбудеться урочисте засідання Верховної Ради, на якому новообрані депутати складуть присягу. У цей же день відбудеться перше засідання першої сесії парламенту 9-го скликання.

  До слова, на підготовчому засіданні перед першою сесією нового скликання ВР було затверджено склад та керівництво парламентських комітетів.

  Абсолютну більшість керівних посад у комітетах отримали представники «Слуги народу». 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ