Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Новий український правопис не перевірятимуть на ЗНО ще п'ять років

  • Розсилка
  Новий правопис у тести з української мови і літератури поки що не введуть - Новий український правопис не перевірятимуть на ЗНО ще п'ять років
  Новий правопис у тести з української мови і літератури поки що не введуть

  Школам дадуть п'ять років на те, щоб нові норми правопису увійшли в усталену систему навчання

  Зовнішнє незалежне оцінювання ще п'ять років не буде перевіряти знання нового українського правопису. Про це розповів в.о. директора Українського центру оцінювання Валерій Бойко під час брифінгу у четвер, 15 серпня.

  Бойко також уточнив, що якщо учень буде використовувати новий правопис під час виконання творчого завдання, це не буде вважатися помилкою.  «У зв'язку з набранням чинності нового українського правопису, згідно з документом Міністерства освіти і науки, в найближчі 5 років нові норми українського правопису, поки вони не стануть усталеною практикою навчання в закладах загальної середньої освіти, перевірятися в тесті з української мови та літератури не будуть. Тобто, не буде завдань, в яких перевірятиметься правильність написання проект-проєкт, кафедра - катедра і так далі», - сказав він.

  Нагадаємо, що в 2019 році найвищий конкурс до вищих навчальних закладів був на політологію, журналістику і стоматологію.

  Також повідомлялося, що понад 270 учасників ЗНО отримали 200 балів.

  Джерело: Кореспондент.net

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ