рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Вселенський патріарх закликає звільнити Україну від згубного впливу Московського патріархату

  • Розсилка
  Після анексії (РФ – ред.) Криму в 2014 році, умови для російської присутності в Україні стали ще складнішими, - зауважив предстоятель Вселенського патріархату - Вселенський патріарх закликає звільнити Україну від згубного впливу Московського патріархату
  Після анексії (РФ – ред.) Криму в 2014 році, умови для російської присутності в Україні стали ще складнішими, - зауважив предстоятель Вселенського патріархату

  На думку Варофоломія, Московський патріархат служить інтересам держави-агресора

  Вселенський патріарх Варфоломій вважає, що велика частина українського народу бажає церковного звільнення від Московської церкви. Про це він сказав в інтерв’ю болгарському Інформаційному агентству БГНЕС, переклад якого публікує «Главком».

  На думку Варофоломія, Московський патріархат служить інтересам держави-агресора.  «Після анексії (РФ – ред.) Криму в 2014 році, умови для російської присутності в Україні стали ще складнішими», - зауважив предстоятель Вселенського патріархату.

  На думку, патріарха Варфоломія, шокуючі політичні події, через які були сформовані нові, зовсім інші геополітичні умови, зробили присутність Московського патріархату (в Україні – ред.) взагалі небажаною, і такою, що завдає шкоди інтересам української нації і єдності українського народу.

  «З цієї причини цілком зрозуміло, чому велика частина українського народу бажає церковного звільнення від церкви, яка допомагає або навіть служить інтересам держави, яка перебуває в конфлікті з Україною», - вважає Вселенський патріарх.

  Як повідомлялося, 6 січня у Соборі святого Георгія на Фанарі відбулася церемонія вручення Томосу про автокефалію Православної церкви України.

  7 січня у Софії Київській пройшла святкова Різдвяна божественна літургія, на якій вперше показали Томос про автокефалію

  А вже 9 січня у Стамбулі Томос підписали усі члени Синоду Вселенського патріархату (фото).

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ