рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Національний банк оприлюднив програму дій на 2020 рік

  • Розсилка
  Національний банк оприлюднив програму дій на 2020 рік

  Нова програма дій на 2020 рік є річною дорожньою картою для реалізації середньострокової стратегії центрального банку

  Національний банк оприлюднив програму дій на 2020 рік, яка є річною дорожньою картою для реалізації середньострокової стратегії центрального банку. Про це йдеться в повідомленні НБУ.

  Прийнята у 2018 році стратегія забезпечує прозорість, передбачуваність і послідовність діяльності центробанку, а щорічні дорожні карти є основою для вимірювання ефективності його роботи та звітності перед суспільством, клієнтами і партнерами.

  Нова програма дій на 2020 рік визначає пріоритетні кроки для подальшого прогресу в досягненні кожної із семи стратегічних цілей НБУ - забезпечення низької інфляції, стабільної, прозорої та ефективної банківської системи, відновлення кредитування, ефективного регулювання фінансового сектору, вільного руху капіталу, фінансової інклюзії, а також розвиток сучасного, відкритого, незалежного і ефективного центрального банку.

  Як повідомлялось, Національний банк, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Міністерство фінансів і Фонд гарантування вкладів фізичних осіб затвердили стратегію розвитку фінансового сектору України до 2025 року.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ