Міським головою Бучі знову став Федорук
![Міським головою Бучі знову став Федорук](/img/article/7163/69_main-v1604654065.jpg)
Анатолій Федорук переміг із великим відривом
Бучанська міська територіальна виборча комісія визнала обраним міським головою нинішнього мера Анатолія Федорука. Про це повідомляється на сторінці Бучанської міськради у Facebook.
Згідно з даними ТВК, за Федорука проголосували 8867 виборців, що становить 52,59%.
На другому – кандидат від партії «Європейська солідарність» Катерина Українцева (14,22%), на третьому – висуванець від партії «Єдина громада» Олександр Таможній (7,83%).
Загалом на посаду мера Бучі балотувалися 9 кандидатів.
Нагадаємо, раніше Федорук фігурував у корупційному скандалі, Йому було повідомлено про підозру у незаконній передачі у власність фізичним та юридичним особам 68 га земель лісового фонду першої категорії. Певний час він перебував під домашнім арештом.
Коментарі — 0