Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Росії вирішили не чекати виключення з членів Ради Європи

  • Розсилка
  <span>Голова комітету Держдуми з міжнародних справ Леонід Слуцький&nbsp;</span> - У Росії вирішили не чекати виключення з членів Ради Європи
  Голова комітету Держдуми з міжнародних справ Леонід Слуцький 
  Фото з відкритих джерел

  Слуцький назвав Раду Європи та її інститути деструктивними

  Голова комітету Держдуми з міжнародних справ Леонід Слуцький назвав Раду Європи та її інститути деструктивними. Він вважає, що Росії не варто чекати процедури виключення і подумати про зупинення або замороження її членства в РЄ. Про це написав ТАСС.

  Він заявив, що Росія втомилися від «русофобської істерії, деструктиву, дискримінації і подвійних стандартів».

  Як відомо, 10 жовтня Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд заявив, що готовий виключити Росію з Ради Європи. Слуцький назвав цю заяву «грою на випередження у вельми неджентльменській ситуації».

  За словами російського політика, якщо в січні 2019 року РФ все-таки позбавлять можливості накладати санкції на національні делегації, то подання заявки на участь її делегації у роботі ПАРЄ 2019 року буде неможливим. Це означає, що Росія не зможе взяти участь у виборах генсека Ради Європи.

  Слуцький висловив жаль у зв'язку з тим, що Росія може втратити «найбільш широкоохоплюючий європейський майданчик».

  Росію позбавили права голосу в ПАРЄ у квітні 2014 року – відразу після анексії Криму та початку воєнних дій на Донбасі. 28 січня 2015 року асамблея продовжила санкції.

  У вересні 2017 року віце-спікер Держдуми РФ Петро Толстой заявив, що Росія не буде фінансувати ПАРЄ 2018 року. Сума щорічного внеску Росії на фінансування ПАРЄ становить приблизно €40 млн. 29 червня 2018 року бюро ПАРЄ за підсумками засідання у Страсбурзі ухвалило документ про термінове розроблення рішення, що дасть змогу повернути російську делегацію до роботи в асамблеї завдяки змінам правил і процедур асамблеї.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ