рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Амбіційні результати саміту «ЄС – Західні Балкани» – сигнал готовності Євросоюзу до подальшого розвитку, – Порошенко

  • Розсилка
  <span>Петро Порошенко: вірю, що&nbsp;в&nbsp;найближче десятиліття всі країни Західних Балкан займуть своє гідне місце в&nbsp;Об&rsquo;єднаній Європі</span> - Амбіційні результати саміту «ЄС – Західні Балкани» – сигнал готовності Євросоюзу до подальшого розвитку, – Порошенко
  Петро Порошенко: вірю, що в найближче десятиліття всі країни Західних Балкан займуть своє гідне місце в Об’єднаній Європі
  Фото: Главком

  П'ятий президент України привітав результати саміту «ЄС – Західні Балкани», який відбувся в онлайн-форматі

  Онлайн-саміт «Євросоюз – Західні Балкани» дав чіткі сигнали готовності ЄС до подальшого розвитку, і Україна має бути частиною цього процесу. Про це повідомив п'ятий президент України, лідер «Європейської солідарності» Петро Порошенко у Facebook.

  «Амбіційні результати онлайн-саміту «Євросоюз – Західні Балкани»! Тішить і надихає підтвердження європейської перспективи для Західних Балкан та рішення про початок передвступних переговорів з Північною Македонією та Албанією. Адже це чіткі сигнали готовності ЄС до подальшого розвитку і об’єднання континенту, утвердження спільних демократичних цінностей та протидії складним викликам сьогодення», - написав він.

  Порошенко привітав хорватського прем'єр-міністра Андрєя Плєнковіча з успішним результатом головування Хорватії в Раді ЄС. «Вірю, що в найближче десятиліття всі країни Західних Балкан займуть своє гідне місце в Об’єднаній Європі», - наголосив він.

  Петро Порошенко зазначив, що у цьому марафоні Україна не повинна пасти задніх. Сьогодні як ніколи потрібні цілеспрямована та самовіддана робота, високопрофесійна владна команда, взаємодія з громадянським суспільством та креативним відповідальним бізнесом. В її основі – спільні демократичні цінності, стратегічні національні інтереси України, незалежність нашої держави, її безпека та добробут. «Наш шлях до успіху – це ефективне впровадження реформ, зміцнення демократичних інститутів та виконання Угоди про асоціацію», – підкреслив він.

  «Я щиро сповідував ці принципи під час своєї президентської каденції і продовжую активно просувати їх зараз з командою «Європейської солідарності» та всіма проєвропейськими демократичними українськими політичними силами. Тільки разом ми повернемо Україну до нашого спільного європейського дому», – резюмував Порошенко.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ