Апеляційний суд відмовився скасувати запобіжний захід Добкіну

  Добкін заявив, що звертатиметься до Європейського суду з прав людини
  Апеляційний суд Києва відхилив клопотання народного депутата Михайла Добкіна про скасування йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 50 мільйонів гривень. Таку ухвалу зачитав головуючий суддя Олег Присяжнюк. «Запобіжний захід залишити без змін. Клопотання відхилити», - зачитав суддя.
  • 21 Серпня, 17:47
  • Розсилка

  Добкін заявив, що звертатиметься до Європейського суду з прав людини

  Апеляційний суд Києва відхилив клопотання народного депутата Михайла Добкіна про скасування йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 50 мільйонів гривень. Таку ухвалу зачитав головуючий суддя Олег Присяжнюк.

  «Запобіжний захід залишити без змін. Клопотання відхилити», - зачитав суддя.

  У свою чергу Добкін заявив, що звертатиметься до Європейського суду з прав людини.  Під час засідання він просив суд прийняти нове рішення – відпустити його під особисте зобов'язання.

  «Я не порушував закон по жодному звинуваченню і готовий всіляко допомагати слідству, щоб справу передали в суд», - заявив Добкін.

  Разом з тим сторона обвинувачення стверджувала, що особисте зобов'язання для Добкіна є неприйнятним, оскільки він може впливати на свідків та знищувати документи.

  Нагадаємо, 15 липня Печерський райсуд Києва обрав народному депутату від фракції Опозиційний блок Михайлу Добкіну запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на два місяці з альтернативою внесення застави у сумі 50 млн. грн.

  Прокуратура натомість просила суд застосувати щодо Добкіна запобіжний захід у вигляді арешту і заставу 150 млн грн, оскільки Добкін може впливати на розслідування.

  Як відомо, ГПУ підозрює, що Добкін, діючи умисно за попередньою змовою з групою осіб, зловживаючи своїм становищем в інтересах третіх осіб, що спричинило тяжкі наслідки вчинив кримінальне правопорушення передбачене ч.2 ст.28, ч.2 ст.364 і ККУ і умисно сприяв в інтересах голів житлових кооперативів, заволодінню земельних ділянок у Харкові шляхом обману (ч.5 ст. 27, ч.4 ст.190 (шахрайство) ККУ).

  Добкін був позбавлений недоторканності 13 липня. Депутати також дозволили притягувати його до кримінальної відповідальності та арештовувати.

  Джерело: Українська правда

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ