Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  До нападу на спілку угорців в Ужгороді причетний німецький журналіст

  • Розсилка
  Підпал будівлі спілки угорців в Ужгороді  стався в лютому 2018 року - До нападу на спілку угорців в Ужгороді причетний німецький журналіст
  Підпал будівлі спілки угорців в Ужгороді  стався в лютому 2018 року

  Німецький журналіст Мануель Охсенрайтер виступав у російських державних ЗМІ, висловлюючи підтримку проросійським бойовикам на Донбасі

  Громадянин Польщі, якого звинувачують у причетності до підпалу будинку спілки угорців в Ужгороді, заявив у Краківському суді, що отримав вказівки щодо нападу від німецького журналіста, який працював консультантом депутата німецького парламенту від ультраправої «Альтернативи для Німеччини».

  Про це повідомляє «Радіо Свобода».

  28-річний Міхал Прокопович повідомив суду, що німецький журналіст Мануель Оксенрайтер дав йому вказівку про напад 4 лютого 2018 року на офіс Угорської культурної асоціації в Ужгороді.

  Прокопович є одним з трьох підозрюваних поляків, які мають зв'язки з крайнім правим рухом «Фаланга», які постали перед судом у Кракові 14 січня.

  42-річний Оксенрайтер має зв'язки з польськими правими активістами, включаючи Матеуша Піскорського, засновника проросійської партії «Зміяна», який був арештований в 2016 році за підозрою в шпигунстві на користь Росії і Китаю.

  Оксенрайтер - редактор правого німецького журналу  Zuerst!, протягом останніх п'яти років часто виступав у російських державних засобах масової інформації, висловлюючи підтримку проросійським бойовикам на Донбасі.

  В останні місяці він також працював консультантом Маркуса Фронхмайера, депутата німецького парламенту від правої партії «Альтернатива для Німеччини», яка виступала за скасування санкцій ЄС.

  Сам Оксенрайтер раніше відкидав всі заяви про свою причетність до злочину. Польська влада поки не висувала проти нього жодних звинувачень.

  Раніше повідомлялося, що Мазовецький відділ Національної прокуратури Польщі передав до суду матеріали справи стосовно трьох поляків, які на початку лютого 2018 року організували підпал будинку спілки угорців в Ужгороді.

  Джерело: Українська правда

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ