Обнюхався і пішов у Київський патріархат. Добкін тягне до суду «Голос України» за жарт

Обнюхався і пішов у Київський патріархат. Добкін тягне до суду «Голос України» за жарт
Перед місцевими виборами Михайло Добкін змінив свій імідж, знявшись у передвиборчому ролику в образі брутального байкера

Одіозний політик захищає свою честь, гідність та ділову репутацію

Колишній народний депутат від «Партії регіонів» Михайло Добкін подав до суду на державне підприємство «Редакція газети «Голос України», яке назвало його парафіянином УПЦ КП.

Про це повідомляє «Главком» з посиланням на ухвалу Шевченківського районного суду Києва від 5 серпня.

Причиною позову виявилася публікація в «Голосі України», що вийшла на початку липня у розділі «Гумор і сатира». Зокрема, видання Верховної Ради відреагувало на допис Михайла Добкіна у соціальній мережі, після того, як він похвалився, що став ініціатором нової справи проти п'ятого президента Петра Порошенка.

«Відсиди за Томос, Петя», – написав Добкін. Він також опублікував свою заяву в ДБР.

«З усього видно, що Добкін, виявляється, парафіянин УПЦ КП! Отже, висновок: Добкін може бути католиком, може стати парафіянином УПЦ КП, а може поклонятися одразу трьом святим — Крішні, Рамі та Далай-ламі XIV... Усе залежить від дози... фіміаму!»,  – написала парламентська газета «Голос України».

Скріншот інформації з газети «Голос України»Скріншот з «Голосу України»

Очевидно, мова йшла про те, що критикуючи отримання Томосу, Добкін став на бік Патріарха Філарета, який очолює Київський Патріархат і також вважає умови наданого Томосу несправедливими.

Водночас у позові Добкін зазначив, що це невдалий жарт журналіста газети і не відповідає стандартам етики та моралі журналістики. А тому редакція «Голосу України», на думку екснардепа, повинна принести свої вибачення.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: