Екс-заступник голови СБУ: Оголошення підозри у держзраді вигідне Онищенку

  Тепер Онищенко має чіткий посил, що справа проти нього не кримінальна, а політична, каже Ягун
  Оголошення підозри у державній зраді вигідне народному депутату Олександру Онищенку, оскільки він може апелювати, що справа проти нього – політична. Про це в ефірі «5 каналу» заявив екс-заступник голови СБУ Віктор Ягун. [READ_MORE] «Це вигідно Онищенку, тому що він тепер в тренді, він може апелювати до Європейських
  • 2 Грудня, 2016, 08:22
  • Розсилка
  Олександр Онищенко
  Олександр Онищенко

  Тепер Онищенко має чіткий посил, що справа проти нього не кримінальна, а політична, каже Ягун

  Оголошення підозри у державній зраді вигідне народному депутату Олександру Онищенку, оскільки він може апелювати, що справа проти нього – політична. Про це в ефірі «5 каналу» заявив екс-заступник голови СБУ Віктор Ягун.  «Це вигідно Онищенку, тому що він тепер в тренді, він може апелювати до Європейських судів , що він є політичним вигнанцем, на нього зраду вішають… Тепер він має чіткий посил, що справа проти нього не кримінальна, а політична», – сказав він.

  Нагадаємо, у діях Онищенка Служба безпеки України вбачає ознаки державної зради. Однак СБУ поки що не висунула підозру Онущенку в держзраді.

  У Службі також заявили, що нардеп отримав російське громадянство. «Олександр Онищенко отримав паспорт громадянина РФ. В обмін на натуралізацію Онищенко погодився на співпрацю з РФ для дестабілізації в Україні для ухилення від кримінальної відповідальності», - йдеться у повідомленні СБУ.

  Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що у ГПУ є «декілька тонн» доказів незаконної діяльності Онищенка, підозрюваного у вчиненні низки злочинів.

  Як відомо, Онищенка підозрюють у організації схеми з розкрадання коштів під час видобутку та продажу природного газу в рамках договорів про спільну діяльність з ПАТ «Укргазвидобування», в результаті якої державі було завдано збитків на суму близько 3 млрд грн.

  Верховна Рада України 5 липня надала згоду на притягнення його до відповідальності, затримання та арешт. Однак, напередодні голосування, скориставшись статусом народного депутата, Онищенко покинув територію держави.

  Генеральний прокурор України 27 липня підписав повідомлення про підозру народному депутату. 8 серпня його було оголошено в національний розшук.

  Онищенка підозрюють у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 255, ч. 4 ст. 28 ч. 5 ст. 191, ч. 4 ст. 28 ч. 2 ст. 205, ч. 4 ст. 28 ч. 3 ст. 209, ч. 4 ст. 28 ч. 2 ст. 364-1, ч. 4 ст. 28 ч. 2 ст. 366 КК України.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ