Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Facebook пообіцяв показувати користувачам більше місцевих новин

  • Розсилка
  Марк Цукерберг - Facebook пообіцяв показувати користувачам більше місцевих новин
  Марк Цукерберг

  Від 29 січня більше місцевих новин з’являтиметься у стрічках користувачів Facebook у США

  Facebook тепер почне показувати користувачам більше місцевих новин у стрічці, заявляє засновник соціальної мережі Марк Цукерберг.

  «Люди постійно нам кажуть, що хочуть бачити більше місцевих новин у Facebook. Місцеві новини допомагають нам розміти, що важливе у наших спільнотах і впливає на наше життя… Люди, які знають, що відбувається навколо них, більше схильні долучатися і допомагати змінювати ситуацію», – написав Цукерберг у своїй публікації у Facebook 29 січня.

  За його словами, від 29 січня більше місцевих новин з’являтиметься у стрічках користувачів Facebook у США, а впродовж року така практика поширюватиметься і на інші країни.

  Нагадаємо, засновник Facebook Марк Цукерберг анонсував зміни в алгоритмі новинної стрічки соцмережі.

  За його словами, тепер дописи друзів будуть мати вищий пріоритет, а новини компаній та ЗМІ з’являтимуться в стрічці рідше.

  Цукерберг очікує, що ці зміни дозволять користувачам використовувати менше часу на Facebook.

  Facebook – соціальна мережа, яка створена у 2004 році, за останніми даними, нею користуються близько двох мільярдів людей.

  Як повідомило нещодавно онлайн-видання Watcher з посиланням на дані внутрішньої статистики, Facebook в Україні користується вже 11 мільйонів користувачів.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ