Гонтарева у Вашингтоні посварилася з українськими журналістами

  Гонтарева пригрозила викликати поліцію
  Голова Національного банку України Валерія Гонтарева нині перебуває з робочим візитом у Вашингтоні в США. Українські журналісти її застали в готелі The Fairmont Washington, D.C. Проте на запитання працівників телеканалу «1+1» вона відповідати відмовилася. Сказала, що, мовляв, немає часу, а її щільний графік розписаний, передає ТСН. У
  • 21 Квiтня, 15:37
  • Розсилка
  <span>Валерія Гонтарева перебуває у Вашингтоні / Скріншот</span><br /><br /><br />
  Валерія Гонтарева перебуває у Вашингтоні / Скріншот


  Гонтарева пригрозила викликати поліцію

  Голова Національного банку України Валерія Гонтарева нині перебуває з робочим візитом у Вашингтоні в США. Українські журналісти її застали в готелі The Fairmont Washington, D.C.

  Проте на запитання працівників телеканалу «1+1» вона відповідати відмовилася. Сказала, що, мовляв, немає часу, а її щільний графік розписаний, передає ТСН.

  У цей час вона сиділа за столиком у готелі. Потім погрожувала викликати поліцію, якщо журналісти не залишать її у спокої, та сфотографувала їх.

  Нагадаємо, 10 квітня Гонтарева оголосила про те, що йде у відставку. Останній день її роботи – 10 травня. Інших змін у складі правління найближчим часом не відбудеться.

  Гонтарева також назвала олігархів, які заборгували Національному банку мільярди гривень.

  Президент Петро Порошенко уже розпочав консультації з депутатами щодо кандидатів на посаду голови Національного банку. Зокрема серед кандидатів фігурує колишній міністр економіки Богдан Данилишин.

  Читайте також статтю: «Улюблений банкір» Порошенка. Список усіх, хто може замінити Гонтареву

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ