Гужва визнав, що йому пропонували хабар в $20 тисяч

  Гужва заявив, що кримінальну справу проти нього сфальсифіковано
  Головний редактор видання «Страна.ua» Ігор Гужва визнав, що йому пропонували $20 тисяч. Він заявив, що кримінальну справу проти видання сфальсифіковано. За його словами, це сталося після критичної публікації про нардепа з фракції «Радикальної партії» Дмитра Лінька. «Пару місяців тому до нас приходили
  • 22 Червня, 23:22
  • Розсилка
  Ігор Гужва
  Ігор Гужва

  Гужва заявив, що кримінальну справу проти нього сфальсифіковано

  Головний редактор видання «Страна.ua» Ігор Гужва визнав, що йому пропонували $20 тисяч.

  Він заявив, що кримінальну справу проти видання сфальсифіковано. За його словами, це сталося після критичної публікації про нардепа з фракції «Радикальної партії» Дмитра Лінька.

  «Пару місяців тому до нас приходили люди від Лінька. Пропонували $20 тисяч, щоб ми зняли один матеріал. Ми відмовилися. Ось відтоді нам і намагаються шити кримінальну справу», - заявив головний редактор видання.

  При цьому, як зазначається, безпосередньо під час телефонної розмови з «Українськими новинами» невідомий голос зажадав у Ігоря Гужви в грубій формі віддати телефон, після чого зв'язок перервався.

  Нагадаємо, головного редактора видання «Страна.ua» Ігоря Гужву затримали на хабарі в $10 тисяч.

  Раніше заступниця головреда «Страна.ua» Світлана Крюкова заявляла, що у четвер ввечері в будівлі, де розташована редакція видання відбувається обшук.

  За її словами, у редакції перебували три співробітники, у тому числі головний редактор.

  Про причини обшуку не повідомлялось.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ