Холодницький спрогнозував дату створення антикорупційного суду

  Очільник САП вкотре наголосив на необхідності створення антикорупційного суду
  Антикорупційний суд в Україні може бути створений в кінці цього року – на початку 2018-го. [READ_MORE] Такі сподівання висловив заступник генерального прокурора України - керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький в ефірі одного із телеканалі, повідомляє «РБК-Україна» «Я
  • 13 Березня, 07:35
  • Розсилка
  Назар Холодницький
  Назар Холодницький

  Очільник САП вкотре наголосив на необхідності створення антикорупційного суду

  Антикорупційний суд в Україні може бути створений в кінці цього року – на початку 2018-го.  Такі сподівання висловив заступник генерального прокурора України - керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький в ефірі одного із телеканалі, повідомляє «РБК-Україна»

  «Я сподіваюся, що такий суд буде створено хоча б під кінець цього року або в перших числах наступного», - сказав Холодницький. При цьому керівник САП наголосив на необхідності створення такого антикорупційного суду в Україні.

  Главком також повідомляв, що Холодницький розраховує, що через два місяці обвинувальний акт щодо відстороненого від виконання обов'язків голови Державної фіскальної служби Романа Насірова буде спрямований до суду.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ