Китай хоче безвіз з Україною

  Китай зацікавлений у створенні зони вільної торгівлі та встановленні безвізового режиму з Україною
  Китайська Народна Республіка зацікавлена у створенні зони вільної торгівлі та встановленні безвізового режиму з Україною. Про це повідомила представник президента України в парламенті Ірина Луценко під час брифінгу, присвяченого підсумкам візиту української делегації в КНР. «Китай не зупиняється тільки на економічному співробітництві, йшлося
  • 19 Травня, 19:18
  • Розсилка
  Українсько-китайське співробітництво
  Українсько-китайське співробітництво

  Китай зацікавлений у створенні зони вільної торгівлі та встановленні безвізового режиму з Україною

  Китайська Народна Республіка зацікавлена у створенні зони вільної торгівлі та встановленні безвізового режиму з Україною. Про це повідомила представник президента України в парламенті Ірина Луценко під час брифінгу, присвяченого підсумкам візиту української делегації в КНР.

  «Китай не зупиняється тільки на економічному співробітництві, йшлося про те, що Китай зацікавлений в ініціативі створення зони вільної торгівлі та встановлення безвізового режиму», - заявила вона.

  За словами Луценко, на сьогодні близько 100 млн громадян Китаю мають можливість виїжджати в Європу, в тому числі відвідувати Україну. «Цей факт не може не цікавити наш туристичний бізнес, наші готелі, підприємства, кафе, ресторани і так далі. Китай цікавиться Україною, проявляє величезну симпатію щодо неї», - резюмувала Луценко.

  Нагадаємо, 11 травня Рада ЄС остаточно затвердила рішення про надання Україні безвізу. А вже з 11 червня громадяни України зможуть їздити без віз до 34 європейських країн.

  17 травня президент України Петро Порошенко у Страсбурзі взяв участь у церемонії підписанняПрезидентом Європейського Парламенту Антоніо Таяні та представником Мальтійського головування в Раді ЄС законодавчого рішення про запровадження Європейським Союзом безвізового режиму для громадян України.

  Читайте матеріал «Главкома» Безвізовий режим: як це працюватиме

  Також читайте: Костянтин Єлісєєв: Після надання безвізу Євросоюз одразу поставить нас на моніторинг

  Джерело: Еспресо ТВ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ