Луценко розповів, як збирається реорганізувати Генпрокуратуру

  Принцип посадовця - «трава пробиває асфальт», вважає генпрокурор
  Новий Генеральний прокурор України Юрій Луценко збирається оновити  склад працівників регіональних та місцевих прокуратур за рахунок юристів, які ніколи не працювали в прокуратурах. Про це він повідомив сьогодні на прес-конференції. «Моя мета – перетворити Генпрокуратуру у європейську інституцію. Робити це я буду по принципу
  • 30 Травня, 2016, 14:53
  • Розсилка
  dozor.kharkov.ua

  Принцип посадовця - «трава пробиває асфальт», вважає генпрокурор

  Новий Генеральний прокурор України Юрій Луценко збирається оновити  склад працівників регіональних та місцевих прокуратур за рахунок юристів, які ніколи не працювали в прокуратурах. Про це він повідомив сьогодні на прес-конференції.

  «Моя мета – перетворити Генпрокуратуру у європейську інституцію. Робити це я буду по принципу «трава пробиває асфальт». Необхідно переглянути рішення про призначення регіональних та місцевих прокурорів і наповнити юристами, які не працювали в органах прокуратури», - зазначив він.

  Луценко нагадав, що з 3388 зовні, які брали участь у конкурсі на заміщення вакансій у прокуратурах, дійшло два.

  «Вакансії будуть заповнені професійними людьми, буде допуск зовнішніх кандидатів, які перестануть розглядати людину і бізнес як предмет наживи», - додав він.

  Він також зазначив, що прийшов в ГПУ на 1,5-2 роки. «Це обумовлено особистими планами і законодавчим полем», - уточнив він.

  Нагадаємо, Луценко погодив з американськими партнерами формат і графік створення Генеральної інспекції, яка буде виявляти «перевертнів» у ГПУ.

  Луценко дає свою першу прес-конференцію на посаді генпрокурора.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ