Масове отруєння алкоголем: кількість загиблих зросла до 63 осіб

  Лише в Харківській області за добу зареєстровано 5 випадків отруєнь фальсифікованим алкоголем
  За даними на 9.00 18 жовтня в Україні зареєстровано 140 випадків отруєння сурогатним алкоголем, 63 з них закінчилися летально. Про це повідомили у прес-службі Головного управління Держпродспоживслужби. Зокрема, в Харківській області за добу зареєстровано 5 випадків отруєнь фальсифікованим алкоголем, які завершились летально та за результатами
  • 18 Жовтня, 2016, 12:42
  • Розсилка
  В Харківській області метиловий спирт виявлено у 37 померлих
  В Харківській області метиловий спирт виявлено у 37 померлих

  Лише в Харківській області за добу зареєстровано 5 випадків отруєнь фальсифікованим алкоголем

  За даними на 9.00 18 жовтня в Україні зареєстровано 140 випадків отруєння сурогатним алкоголем, 63 з них закінчилися летально. Про це повідомили у прес-службі Головного управління Держпродспоживслужби.

  Зокрема, в Харківській області за добу зареєстровано 5 випадків отруєнь фальсифікованим алкоголем, які завершились летально та за результатами судово-медичної експертизи доведено, що причиною смерті є отруєння метиловим спиртом. Загальна кількість отруєнь сурогатами алкоголю у Харківській області становить – 96, із них померли – 49. За даними судово-медичної експертизи в Харківській області метиловий спирт виявлено у 37 померлих.

  В Запорізькій області станом на 14:00 17.10.2016 до Вільнянської центральної лікарні госпіталізовано 1 мешканця с. Любимівка. Всього стаціонарі знаходиться 18 потерпілих від отруєнь.

  Раніше повідомлялось про 54-х загиблих.

  Як заявив керівник «Укргорілки», в Україні від неякісного алкоголю щорічно помирає 10 тисяч осіб.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ