Мер Ужгорода заявив, що йде у партію одіозних Кернеса і Труханова
Богдан Андріїв , як і мер Харкова Геннадій Кернес, вважає, що в парламенті мусить бути сильне представництво місцевого самоврядування
Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв вирішив долучитися до команди політичної сили, яку найближчим часом спільно з мером Одеси буде розбудовувати міський голова Харкова Геннадій Кернес. Про це він написав у Facebook.
«Я, як і мер Харкова, вважаю, що в парламенті мусить бути сильне представництво місцевого самоврядування. А народними депутатами мають обиратися фахівці, які знають проблеми на місцях та вміють їх вирішувати», - зазначив він.
На його думку, у команді партії «Відродження» багато досвідчених людей.
«Від самого початку політична сила створювала свою структуру «знизу догори», враховуючи потреби місцевого самоврядування, організовуючи партійні осередки в регіонах. Вважаю, що саме на таких засадах може базуватися сильна парламентська партія, яка буде залежати не від прізвища одного лідера, а від якості роботи її представників. І це стане найкращим стимулом для того, щоб працювати на результат», - підсумував Андріїв.
Нагадаємо, мер Харкова Геннадій Кернес і міський голова Одеси Геннадій Труханов створюють спільну партію базі «Відродження» для участі в парламентських виборах. До нової партії, з гаслом — «Довіряй справам!», увійдуть зокрема мери Ужгорода, Артемівська, Вознесенська.
Офіційно про створення «партії мерів» планують оголосити в кінці травня — на початку червня.
До нової партії мають приєднатися депутати з «Відродження» у повному обсязі та мажоритарники з «Волі народу» та «Нашого краю».
Не виключають мери й об'єднання з «Опозиціним блоком».
Також, про створення партії згодом повідомив у Facebook сам Генадій Кернес. «Так, підтверджую - ми, з мером Одеси Геннадієм Трухановим дійсно поведемо в новий Парламент партію. Партію людей, які чують інших людей, які працюють для інших людей, які розуміють проблеми інших людей і знають, як їх вирішити», - додав очільник Харкова.
Як повідомлялось, дострокові вибори народних депутатів відбудуться 21 липня.
В Раді ще в кінці 2017 року був проголосований в першому читанні проект Виборчого кодексу (№3112-1), але до нього було подано 4400 правок, і немає шансів, що депутати його розглянуть.
Нагадаємо, згідно останнього опитування, яке провели центр «Соціальний моніторинг», Інститут соціальних досліджень ім.Яременка і група «Рейтинг», Радикальна партія, «Самопоміч» і Опоблок набирають менше 5% і не проходять в Верховну Раду.
Коментарі — 0