На КПВВ у Луганській області бойовики викрали жінку

  Жінка, яка зникла три дні тому, знаходиться у біді і потребує уваги і допомоги з боку гуманітарних місій
  Російські бойовики викрали на КПВВ жінку з проблемами слуху, яка поверталася зі Станиці Луганської в окупований Луганськ. Про це повідомляє сайт новин Луганська і Луганської області Citynews.net.ua.  «13 липня російські терористи викрали Людмилу Сурженко, яка поверталася зі Станиці Луганської в окупований Луганськ. За словами
  • 17 Липня, 11:12
  • Розсилка
  Людмила Сурженко, яку викрали російські терористи
  Людмила Сурженко, яку викрали російські терористи

  Жінка, яка зникла три дні тому, знаходиться у біді і потребує уваги і допомоги з боку гуманітарних місій

  Російські бойовики викрали на КПВВ жінку з проблемами слуху, яка поверталася зі Станиці Луганської в окупований Луганськ. Про це повідомляє сайт новин Луганська і Луганської області Citynews.net.ua

  «13 липня російські терористи викрали Людмилу Сурженко, яка поверталася зі Станиці Луганської в окупований Луганськ. За словами людей, які поверталися разом з нею зі Станиці Луганської, у жінки були сильні проблеми зі слухом, і вона чимось не сподобалася проросійським бойовикам, які охороняли перехід», - йдеться в повідомленні.

  Родичам Людмили вдалося з'ясувати, що останній раз її бачили на КППВ, але додому вона не прийшла. Люди, які проходили разом з нею, розповіли, що її змусили все викладати із сумок, забрали телефон, тримали в спекотний полудень на сонці.

  Як пізніше з'ясували джерела новинного видання, викрадена бойовиками жителька Луганська дійсно є інвалідом дитинства зі слуху і в момент переходу КПВВ у неї сіли батарейки в слуховому апараті. Що саме стало причиною затримання - невідомо. Можливо, вона просто не почула вимоги бойовиків.

  Наступного дня мати Людмили зверталася із запитами до окупаційної влади, але скрізь отримала відмову в наданні інформації. Через добу телефон викраденої вийшов на зв'язок, але відповідала на СМС явно не Людмила. 

  Мамі СМС не приходили, тільки на інші контакти. Коли на один з номерів надійшло СМС, що вона на зв'язку, людина стала набирати Людмилу, але виклик скидали. Це повторилося багато разів, після чого надійшло повідомлення «пиши». Це нібито нормально для глухої людини з погано працюючим слуховим апаратом. Друзі Людмили відправили СМС, що не могли їй більше доби додзвонитися, але спілкування було грубо перерване СМС з помилками, чого Людмила ніколи не робила.

  Наголошується, що нині є привід припускати, що жінка, яка зникла три дні тому, перебуває в біді і потребує уваги і допомоги з боку гуманітарних місій. 

  Мама Людмили звертається з проханням про допомогу в пошуку своєї доньки до представників міжнародних організацій, які працюють у Луганську.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ