На роковини вбивства Шеремета у Києві відбудеться хода

  Хода відправиться до будівлі СБУ, Адміністрації президента та Міністерства внутрішніх справ і буде вимагати розслідувати вбивство журналіста
  У четвер, 20 липня, в роковини вбивства відомого журналіста Павла Шеремета, в Києві запланована акція. Подію створено в Facebook під назвою #РікБезПавла. Акція стартує о 8:00 на місці вбивства Шеремета - перетині вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка в центрі столиці. Після хода відправиться до будівлі СБУ, Адміністрації президента та
  • 17 Липня, 13:40
  • Розсилка

  Хода відправиться до будівлі СБУ, Адміністрації президента та Міністерства внутрішніх справ і буде вимагати розслідувати вбивство журналіста

  У четвер, 20 липня, в роковини вбивства відомого журналіста Павла Шеремета, в Києві запланована акція. Подію створено в Facebook під назвою #РікБезПавла.

  Акція стартує о 8:00 на місці вбивства Шеремета - перетині вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка в центрі столиці. Після хода відправиться до будівлі СБУ, Адміністрації президента та Міністерства внутрішніх справ і буде вимагати розслідувати вбивство журналіста.

  «Нам дуже його бракує, але ще більш гірко те, що за рік поліція не дала відповіді на запитання, хто був вбивцею та замовником вбивства Павла. Запитань, насправді, виникло ще більше, бо ми дізналися, що за Павлом та його дружиною Оленою Притулою стежили за кілька місяців до трагедії та в ніч перед вбивством», - заявлено в описі події.  31_03


  Нагадаємо, 20 липня 2016 року в центрі Києва внаслідок вибуху машини загинув відомий журналіст Павло Шеремет. Трагедія сталася на розі вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка. 

  За фактом загибелі журналіста прокуратура відкрила кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого п. 5 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство, скоєне у спосіб, небезпечний для життя багатьох осіб).

  Як повідомляв «Главком», у мережі опублікували фільм-розслідування вбивства українського журналіста Павла Шеремета.

  Наприкінці червня генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив про відсутність серйозного прогресу в розслідуванні справи про вбивство Шеремета.

  11 липня президент України Петро Порошенко провів зустріч з родиною Шеремета і представниками Комітету захисту журналістів. Порошенко наголосив, що правоохоронні органи повинні найближчим часом провести публічний звіт про результати слідства.

  Міжнародна організація Комітет захисту журналістів вважає, що розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета в Україні забуксувало. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ