рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Національна академія наук України розробила тест-систему на коронавірус

  • Розсилка
  Розроблена тест-система готується до випуску на базі Інституту молекулярної біології генетики НАН України - Національна академія наук України розробила тест-систему на коронавірус
  Розроблена тест-система готується до випуску на базі Інституту молекулярної біології генетики НАН України
  Фото ілюстративне

  Роботу над тест-системою розпочали в січні 2020 року за завданням Ради національної безпеки та оборони

  Інститут молекулярної біології і генетики Національної академії наук (НАН) України завершив розробку тест-системи для діагностики коронавірусу нового типу Covid-19.

  Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

  «Наразі розроблена тест-система готується до випуску на базі Інституту молекулярної біології генетики НАН України», - повідомили в академії.

  В Інституті молекулярної біології і генетики НАН України відзначили, що почали роботу над тест-системою в січні 2020 року за завданням Ради національної безпеки та оборони.

  «За цей час в інституті вдалося провести дизайн і синтез чотирьох нуклеотидних праймерів, відповідних найбільш специфічним послідовностям у геномі даного вірусу. Здійснено підготовку до випробувань лабораторного варіанта оригінальної тест-системи для діагностики коронавірусу 2019 nCoV, яка не підпадає під патентну охорону іноземних тест-систем», - відзначили в НАН України.

  Зазначається, що також у інституті був розроблений ряд противірусних препаратів.

  Як повідомляв «Главком», в Україні почалося інфікування коронавірусом всередині країни.

  У МОЗ також заявили, що якщо буде відбуватися таке ж продовження зростання захворювання на коронавірус, то карантин в Україні буде подовжений на 100%.

  Як відомо, у четвер в Україні кількість померлих від коронавірусу Covid-19 збільшилася до трьох осіб. 

  Станом на вечір 19 березня в Україні 26 лабораторно підтверджених випадків Covid-19, три з них - летальні.

  Зокрема, у четвер ввечері у Чернівецькій області коронавірус виявили ще у п’яти людей. Таким чином кількість інфікованих у регіоні зросла до 15.

  Також повідомлялося про зараження в Івано-Франківській області. два випадки на Дніпропетровщині та у двох пацієнтів у Києві та Житомирі

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ