Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Нацрада оголосила чергове попередження NewsOne і «ПравдаТУТ Київ»

  • Розсилка
  У День пам’яті з нагоди 100-річчя з дня початку «червоного терору» ТРК зобов’язані поширювати мінімум раз на дві години в ефірному часі інформацію про День пам’яті, припинити трансляцію комедійних та еротичних фільмів, гумори - Нацрада оголосила чергове попередження NewsOne і «ПравдаТУТ Київ»
  У День пам’яті з нагоди 100-річчя з дня початку «червоного терору» ТРК зобов’язані поширювати мінімум раз на дві години в ефірному часі інформацію про День пам’яті, припинити трансляцію комедійних та еротичних фільмів, гумори

  Національна рада оголосила попередження телекомпаніям через порушення правил мовлення у День пам’яті – 100 років з дня початку «червоного терору»

  Телеканалам NewsOne і «ПравдаТУТ Київ» оголошено попередження за порушення правил мовлення у День пам'яті. Відповідне рішення ухвалене сьогодні на засіданні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

  «Національна рада розглянула результати позапланових перевірок ТОВ «Новини 24 години», м. Київ (супутникове мовлення, логотип NewsOne) і ТОВ «Телерадіокомпанія «Академія», м. Вишневе Київської обл. (ефірне мовлення, логотип «Правда ТУТ Київ») і оголосила компаніям попередження через порушення правил мовлення у День пам’яті – 100 років з дня початку «червоного терору», - зазначається в повідомленні.

  У Нацраді нагадали, що 5 вересня, у День пам’яті з нагоди 100-річчя з дня початку «червоного терору» ТРК зобов’язані поширювати мінімум раз на дві години в ефірному часі інформацію про День пам’яті, припинити трансляцію комедійних та еротичних фільмів, гумористичних передач, під час телетрансляції розмістити на екрані відповідне стилізоване зображення або палаючу свічку, що є доречними до відповідної події, та оголосити о 12.00 хвилину мовчання.

  Проте, за інформацією Нацради, під час проведення позапланових перевірок було з’ясовано, що у цей день інформація про День пам’яті в ефірі телеканалу NewsOne була відсутня у проміжку часу з 18:19 до 23:52, а в ефірі телеканалу «Правда ТУТ Київ» така інформація поширювалася тільки з 11:32.  У зв'язку з цим Нацрада оголосила цим телеканалам попередження.

  Телеканал NewsOne вже втретє отримав попередження регулятора за недотримання правил мовлення в дні жалоби.

  Як повідомлялося, NewsOne уже мав попередження за порушення вимог законодавства у День пам’яті жертв Голокосту і за недотримання чинних вимог у дні трауру та пам’яті 21 і 27 жовтня, коли відзначалися 70-ті роковини з дня проведення радянськими карально-репресивними органами операції «Захід» – масової депортації населення Західної України до Сибіру і 80 років із часу масових розстрілів української інтелігенції в урочищі Сандармох.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ