рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  НАЗК перевіряє понад 730 декларацій на конфлікт інтересів (інфографіка)

  • Розсилка
  НАЗК перевіряє понад 730 декларацій на конфлікт інтересів (інфографіка)
  Фото: УНІАН

  Агентство опрацювало 219 заяв і скарг щодо можливого порушення законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів та надано 114 роз’яснень щодо наявності чи відсутності конфлікту інтересів

  Національне агентство з питань запобігання корупції здійснює 739 повних перевірок декларацій посадовців на наявність конфлікту інтересів. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.  «Національним агентством здійснюється 739 повних перевірок декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, на наявність конфлікту інтересів», - повідомили у НАЗК.

  Також вказано, що НАЗК опрацювало 219 заяв і скарг щодо можливого порушення законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів та надано 114 роз’яснень щодо наявності/відсутності конфлікту інтересів та порядку дій стосовно його врегулювання.

  Окрім того, у НАЗК триває 113 заходів з моніторингу і контролю за виконанням актів законодавства з питань етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб, з них: 25 – за власною ініціативою, 88 – за повідомленнями про правопорушення.

  Натисніть на зображення для збільшення


  Інфографіка: nazk.gov.ua
  Інфографіка: nazk.gov.ua

  Нагадаємо, Національне агентство з питань запобігання корупції на засіданні 5 квітня внесло приписи першому віце-прем’єр-міністру України – міністру економічного розвитку і торгівлі Степану Кубіву, міністру освіти і науки України Лілії Гриневич  та іншим посадовцям.

  Зазначимо, за 2018 рік чиновники подали 823 тисяч декларацій.

  Слід нагадати, що в лютому в Україні запустили Реєстр корупціонерів.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ